Chcete skvělý sex? Hledejte privát Praha 7!

Chcete skvělý sex? Hledejte privát Praha 7!

Privát Praha 7 – ale i další lokality našeho hlavního města – to je příslib kvalitního sexu s opravdu zajímavými dívkami! Čekají na vás nažhavené krásky, jejichž specializací jsou sexuální služby různého charakteru. Zajímá vás, co vše  můžete očekávat? 

Privát Praha – 7 důvodů proč si užít sex

Proč si užít sex právě s těmito krásnými dívkami?

  • mají dokonalá a velmi sexy těla
  • milují sex 
  • ovládají mnoho sexuálních praktik
  • rády se zdokonalují v poskytování rozkoše
  • dokážou hrát s muži řadu erotických her
  • rády splní každému muži jeho sexuální fantazie
  • vše v naprostém soukromí jejich privátního bytu.

Kterou sexuální praktiku si vyberete?

Žhavých sexuálních praktik existuje opravdu velké množství a naše společnice se v některých žhavých praktikách přímo vyžívají:

Pojďte, pane, budeme si hrát…

… vzrušuje vás představa hry na stydlivou pokojskou a majitele hotelu nebo třeba hry na nadřízeného a sexy sekretářku? Pro sexy dívku na privátu to není žádný problém! Tyto dívky milují přestrojení a mají ve svém šatníku řadu sexy kostýmků, které se nebojí při vaší návštěvě použít. Pokud máte radši tvrdší kalibr, klidně mohou na své sexy tělo obléknout i kostým sexy policistky a vytáhnout na vás klidně obušek nebo rovnou pouta…

Je libo nadvládu dominy? Nebo toužíte po BDSM?

Tato témata již dávno nejsou tabu! A nejsou tabu ani pro slečny, které nabízejí své služby.  Některé si v těchto pro někoho neobvyklých výstřednostech sexuálního života dokonce libují. O jaké sexuální služby se jedná konkrétně v tomto případě? BDSM je vlastně zkratka překladu anglických slov, která znamenají: Svazování, disciplína, sadismus a masochismus. Jejich obsahem je jasná dominance jednoho a výrazná submisivita druhého člověka v sexuálním páru. A ve své podstatě je jedno, jaké pohlaví se do které role staví. Tyto role oba zúčastněné sexuálně vzrušují a přináší jim psychické a sexuální uspokojení. O BDSM například hovořil i známý sexuolog Jaroslav Zvěřina.

Je libo sexuální klasiku?

O tu samozřejmě na privátě nemusíte přijít. A dívky vám vaše přání rády splní. Myslíme ale, že klasickou misionářskou polohu pro tentokrát vynecháte. Dívky na privátu vám totiž nabídnou z klasiky daleko více. Jaké jsou nejoblíbenější polohy v českých ložnicích?

Pokud bude dívka z privátu souhlasit, můžete začít polohou 69 spojenou se vzájemným orálním drážděním nejcitlivějších partií ústy. Pokud si budete přát, dívka si na vás může zajezdit jako na rodeo býkovi, dokud vás to jen bude bavit, nebo dokud podle vašeho přání nevyvrcholíte třeba na obličej nebo na poprsí.

Jaké dívky můžete mít?

Výběr je opravdu rozmanitý. Pro milovníky sexy dívek jsou připraveny dlouhovlasé a dlouhonohé blondýnky se světlýma očima. Ti, co mají rádi snědé až španělské tipy, si užijí sexuální dovádění s dívkami tmavých vlasů. Mezi dívkami najdete i cizinky. Co se týče barvy pleti si proto můžete splnit i tajné přání sexu s dívkou čokoládovou. 

Muži, kteří preferují umělá prsa, si přijdou také na své. A zvrhlíci, kterým se líbí mladé dívky, si mohou objednat sexuální služby u dívky, která vypadá spíše jako lolita. A pokud vám, pánové, jedna nestačí… Objednejte si klidně dvě naráz!

Jaké sexuální praktiky milujete právě vy? Svěříte se nám do anonymního komentáře? Nebo se k nim přiznáte i veřejně? Existují sexuální sny, o kterých stále jen sníte a nenašli jste odvahu si je splnit? Nenastal právě ten čas je realizovat.

Renata Dohnalová