Kam zajít na Nuru masáž aneb jak si vybrat studio, které vám poskytne služby odpovídající tomu, co zaplatíte

Kam zajít na Nuru masáž aneb jak si vybrat studio, které vám poskytne služby odpovídající tomu, co zaplatíte

Už se vám někdy stalo, že jste z erotické nuru masáže odcházeli zklamaní, protože služby, které vám byly poskytnuty, neodpovídaly původní domluvě a už vůbec ne tomu, kolik peněz jste zaplatili? Nenechte se odradit a tentokrát si najděte salon podle našich doporučení a my vám garantujeme, že ani nebudete chtít, aby daná hodina skončila. Odcházet budete nadšení a odpočatí.

Jak je možné, že jsou mezi jednotlivými nuru masážemi takové propastné rozdíly

Častou realitou je, že studia zařadí nuru masáž do své nabídky služeb hned poté, co jim je doručen nuru gel, který v tom hroším případě ani není originálem, ale jen levnou náhražkou.

Masérky mnohdy nejsou k vykonání dané procedury dostatečně proškoleny, a tak není divu, že po takovém zážitku klienti odcházejí rozladění, bez iluzí a zájmu něco podobného znova absolvovat.

Podle čeho vybrat studio

PRVNÍ KONTAKT

Pokud studio nabízí telefonickou rezervaci, neváhejte ji využít, protože podle vystupování operátorky můžete odvodit, jaká kvalita se dá očekávat.

Operátorka by měla být rovněž schopna v krátkosti představit danou masáž, informovat o průběhu a doporučit vhodnou masérku, dle požadavků a preferencí zákazníka.

Pamatujte, že každé studio má jiné podmínky průběhu masáže. Informujte se při rezervaci, ať pak nejste nepříjemně překvapení.

RECENZE

Zaměřte se na recenze zákazníků, kteří proceduru absolvovali před vámi.

POROVNÁNÍ NABÍDKY

Najděte si salony, které poskytují nuru masáž a porovnejte si jejich délku a konečnou cenu. Zaměřte se také na dobu, po kterou salon na trhu působí a především na kvalifikaci masérek.

Podívejte se na fotografie studia a vyberte to, které na vás působí příjemně. Je důležité, abyste se během masáže uvolnili, což půjde na místě, kde se necítíte dobře, jen stěží.

Co je dobré o nuru masáži vědět ještě před tím, než se na ni vydáte

V průběhu budete vy i masérka nazí. Masérka na své i vaše tělo rozetře kluzný nuru gel a bude vás masírovat celým svým tělem všude tam, kde si budete přát. Nebudete při tom ležet na klasickém masérském lůžku, ale na podložce se speciální povrchovou úpravou tak, aby neabsorbovala gel.

Jak  se na masáž vhodně připravit

Součástí je vždy i koupel, kterou celá procedura začíná. Určitě je vhodné, abyste i tak přišli umytí a čistí.

Podmínkou sice není, že byste se museli oholit, ale vzhledem k tomu, že po vás bude masérka celým svým tělem klouzat, tak je to určitě vítané a vhodné. Koneckonců díky tomu bude celá masáž mnohem příjemnější i pro vás.  

Jaké chování se od vás očekává

Očekává se, že se budete chovat slušně a po masérce nebudete požadovat služby sexuálního charakteru, které by byly nad rámec samotné procedury.

Kolik to bude celé stát

Cena se různí podle poskytovatele, délky masáže, počtu masérek, které proceduru provádějí a rozsahu nabízených služeb. Připravte se na to, že za hodinovou masáž zaplatíte v průměru 2 000 Kč.

Tip: S jakými zdravotními problémy mohou pomoci léčivé masáže.

Rozhodující je nejen cena a délka procedury, ale především profesionalita i kvalifikace masérek a diskrétnost studia. Už také víte, jaké chování se od vás očekává a jak je vhodné se na celou proceduru připravit. Teď už nezbývá nic jiného, než se pustit do samotného výběru, abyste si mohli co nejdříve vychutnat nevídanou rozkoš, kterou nuru masáže nabízejí. Přečtěte si také, za jaké erotické pomůcky Češi nejvíce utrácejí.

Přiměly by vás kladné recenze k návštěvě salonu, nebo byste se rozhodovali podle ceny a délky procedury?

Renata Dohnalová