Brazilské kalhotky nosí distingované dámy i odvážné dračice – 4 důvody, díky kterým si je zamilujete

Brazilské kalhotky nosí distingované dámy i odvážné dračice – 4 důvody, díky kterým si je zamilujete

Chcete-li zapůsobit na svého milého a zároveň se cítit komfortně vyzkoušejte brazilské kalhotky! Přizpůsobivé a univerzální prádlo, které vypadá sexy a zároveň je vhodné i na běžné nošení. Tento článek vám prozradí, proč se jedná o jeden z nejoblíbenějších typů kalhotek. Dočtete se, komu nejvíce tento střih padne, a v jakých úpravách se šije. Je jedno, zda jste hubená nebo v bocích široká, pokud hledáte prádlo, které bude vypadat dobře na jakékoliv figuře, jsou přesně vám  určeny následující informace.

Brazilské kalhotky lichotí každému zadečku

Spodní prádlo brazilského střihu se do Evropy dostalo, jak vám název prozrazuje, z latinské Ameriky. Největším benefitem takzvaných brazilek je jejich přizpůsobivost různým ženským křivkám. Střih perfektně sedne na malý zadeček a stejně tak plnější tvary. Ocení ho především dámy, jež chtějí opticky zmenšit své pozadí nebo prodloužit nohy, ale zároveň jsou vhodné i pro ženy, které chtějí podtrhnout své tvary. 

Brazilské kalhotky jsou nejlepší volbou, pokud si nejste jisty, jaký střih spodního prádla se na vaší postavu nejlépe hodí. Mimo to je můžete nosit prakticky pod jakékoliv oblečení od kalhot až po šaty z nejjemnějších materiálů. 

Varianty pro vosí pas i větší bříško

Na své si přijdou nejen štíhlé krásky, ale také dámy s větším bříškem či boky. Existují brazilky, které disponují vyšším pasem, jež sahá až k pupíku a dokáže hezky schovat nedostatky. Toto provedení vám zajistí:

  • lehké stažení a schování bříška
  • vytvarování boků
  • atraktivní vzhled a sexy křivky

Dámy s vosím pasem zase ocení kalhotky, jež naopak sahají pouze do výšky boků a odhalují tak více kůže. Tento střih zdůrazní štíhlé bříško a působí velice přitažlivě. Navíc se perfektně hodí ke kalhotám nebo sukni s nízkým pasem. Oproti klasickým kalhotkám vám nebude nikde nic překážet a vyčuhovat.

Na schůzku krajku, do práce hladkou bavlnu

Velkou výhodou brazilských kalhotek je jejich univerzální využití. Šijí se totiž v různých provedeních, kde je střih zachován, ale přidávají se všelijaké ozdobné prvky. Nesmrtelným sexy doplňkem tak zůstává i v případě brazilek krajka. Chcete-li, aby po vás váš partner toužil, s krajkou nešlápnete nikdy vedle.

Toto spodní prádlo je ale také vhodné na běžné nošení do práce. Hladké provedení vám zaručí příjemný komfort a skvěle se hodí také pod šaty. Díky speciálnímu střihu, který je jakýmsi kompromisem mezi klasikoui a tangami, nebudou pod upnutými šaty tolik vidět švy a vynikne tak hezky obrys vašeho zadečku.

Na materiálu záleží

Nezapomeňte, že kalhotky by měly být vždy z prodyšného jemného materiálu, který nikde neškrábe ani neškrtí. Vybírejte proto kousky příjemné na dotek a ušité z kvalitní látky, v ideálním případě z bavlny. Na těle neexistuje citlivější místo, než jsou intimní partie a proto byste při volbě spodního prádla neměly příliš řešit cenu, nýbrž především  kvalitu. Vyhněte se spodnímu prádlu z umělých vláken a dejte místo toho přednost přírodním materiálům. Kromě lepšího pocitu při nošení docílíte také delší životnosti.

Teď už znáte hlavní benefity brazilských kalhotek. Dočetli jste se, proč na ně ženy nedají dopustit a nesmí tedy chybět v žádném šatníku. Zjistily jste, že se tento druh spodního prádla hodí jak pro silné tak štíhlé postavy, a že se nemusíte bát vzít si ho do práce ani na rande. Tak neváhejte a vyražte s kamarádkou doplnit zásoby tohoto úžasného prádla!

A jaký typ prádla preferujete vy? Dáváte přednost odvážným tangám, praktické klasice, nebo jste okouzleny svůdným brazilským střihem? Budeme se těšit na vaše názory v komentářích.

Renata Dohnalová