Dlouhodobé parkování letiště Brno – porovnání jednotlivých soukromých provozovatelů z hlediska cen, zabezpečení a vzdálenosti od letiště

Dlouhodobé parkování letiště Brno – porovnání jednotlivých soukromých provozovatelů z hlediska cen, zabezpečení a vzdálenosti od letiště

Není žádným tajemstvím, že soukromí provozovatelé parkovacích zařízení Vám mohou v případě dlouhodobého parkování u letiště nabídnou mnohem lepší ceny při stejné úrovni zabezpečení, jako nabízí letištní parkingy. Mějte jistotu, že svůj vůz necháte během Vaší cesty na bezpečném místě a přečtěte si velké srovnání služeb soukromých provozovatelů. V článku zjistíte, kteří z nich zajišťují pro své zákazníky letištní transfer a jakým způsobem svůj areál zabezpečují.

Velké srovnání soukromých poskytovatelů parkoviště u letiště

Letím Brno

Jedná se o parkoviště fungující nepřetržitě 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Nachází se ve vzdálenost 9 km od mezinárodního letiště. Rezervaci je možné vytvořit předem, ale není nutností.

Přítomna je nepřetržitá fyzická ostraha a celý areál je hlídaný kamerami. Letištní transfer je zajištěn minibusy. K dispozici jsou i autosedačky. Dopravní služba je zpoplatněna.

CENÍK

7 DNŮ 700 KČ
14 DNŮ 1 100 KČ
21 DNŮ 1 550 KČ
CELÝ MĚSÍC 1 700 KČ

V případě provedené rezervace můžete platit všemi existujícími způsoby. V případě, že chcete zaparkovat a nemáte vytvořenou rezervaci, musíte zaplatit při příjezdu platební kartou.

Parkování u letiště v Brně

Non-stop parking ve vzdálenosti 4 km od terminálu. Zařízení je plně monitorováno kamerami. Před využitím služby je nutné provést rezervaci v online systému nebo prostřednictvím emailu. V areálu se nachází rovněž autoservis, kde je možné objednat kontrolu a opravu vozu.

Pro všechny zákazníky je zajištěn transfer. Samozřejmostí jsou autosedačky a dětské podsedáky.

CENÍK

7 DNŮ 600 KČ
14 DNŮ 1 000 KČ
20 DNŮ 1 400 KČ
21 DNŮ A VÍCE CENA DOHODOU

Parkování Brno letiště

Parking vzdálený 4 km od letiště nabízí parkovací místo po předchozí online rezervaci. Celý areál je oplocený, uzamčený, hlídaný kamerami i fyzickou ostrahou.

Bezplatný non-stop transfer je zajištěn devítimístnými minibusy.

CENÍK

7 DNŮ 700 KČ
14 DNŮ 1 350 KČ
16 A VÍCE DNŮ CENA DOHODOU

I.J.M Transport

Parkoviště můžete využít na základě potvrzení předem provedené rezervace. Areál je střežen fyzickou ostrahou. Na parking je nutné dopravit se alespoň dvě a půl hodiny před plánovaným časem letu. Provozovatel zajišťuje transfer zdarma v případě parkování na 3 a více dnů. K dispozici jsou i autosedačky pro děti.

V areálu se nachází autoservis, kde si můžete nechat vůz vyčistit, zkontrolovat i opravit.

CENÍK

7 DNŮ 600 KČ
10 DNŮ 900 KČ
14 DNŮ 1 200 KČ
16 A VÍCE DNŮ CENA DOHODOU

Za služby platíte až při převzetí vozu zpět.

 

Podle čeho si parkoviště vybrat

Na prvním místě je bezpečnost, a proto se vždy informujte o tom, jakým způsobem je areál zabezpečený a jestli je nepřetržitě hlídaný fyzickou ostrahou. Zjistěte, zda-li je provozovatel pojištěn proti případným krádežím.

Přečtěte si na internetu recenze klientů, kteří zde parkovali před Vámi. Neomezujte se pouze na oficiální web provozovatele, ale zkuste najít nestranný srovnávač, kde klienti píšou své recenze a zkušenosti.

Vždy dejte přednost provozovateli, pro kterého je samozřejmostí bezplatný transfer z / na letiště. Výhodou řady z nich je skutečnost, že tuto službu poskytují nepřetržitě a přizpůsobí se času Vašeho odletu a příletu.

Podívejte se, jak vypadá letiště s největším terminálem na světě.

Parkovat můžete samozřejmě i přímo u letiště a vyhnout se tak nucené přestávce, ovšem počítejte s tím, že si za tento komfort připlatíte v řádech stovek korun. O něco levnější variantou je parkování v sousední hale mezinárodního letiště. Parking na letišti Vás vyjde výhodněji v případě krátkodobého parkování nebo pokud jedete někoho vyzvednout a zdržíte se jen pár hodin. Přečtěte si statistiky letového provozu nad Českou republikou za rok 2018.

Byla by pro Vás při výběru soukromého parkoviště rozhodujícím ukazatelem vzdálenost od letiště?

Renata Dohnalová