Microblading Praha

Microblading Praha

Microblading je služba, která vám umožní získat zpět své obočí, které máte prořídlé kvůli nešetrnému vytrhávání, nebo vám vypadalo vlivem nemoci.  Pero s tenkým zakončením dokreslí každý jednotlivý chloupek a okolí nic nepozná. Natolik přesvědčivě bude vaše obočí vypadat!

MICROBLADING OBOČÍ JAKO NEJLEPŠÍ METODA ZKVALITNĚNÍ OBOČÍ

Pryč jsou doby, kdy ženy odcházely z kosmetických salónů s tlustým či naopak příliš tenkým černým obočím, které nepůsobilo zrovna atraktivně. Microblading je revoluční v tom, že dokáže napodobit vzhled chybějících chloupků v obočí zcela věrohodně. Nezáleží, jestli jste si obočí vytrhaly, nebo jej máte řídké od přírody. Vše je možné napravit.

JAKÉ MÁ TATO PROCEDURA VÝHODY?

PŘIROZENÝ VÝSLEDEK

Čárky, které vykreslujeme, jsou velmi tenké a na pohled vypadají stejně jako chloupky. Toho nelze docílit žádnou jinou metodou.

KOREKCE PROTRHANÝCH MÍST A NEPRAVIDELNÝCH TVARŮ

Máte-li kdekoli v obočí prořídlá místa, není to žádný problém. Metodou microblading lze dokreslit libovolné množství chloupků.

KOMPLETNÍ REKONSTRUKCE CELÉHO OBOČÍ

Microblading je ideální technikou, kterou lze v případě, že obočí vůbec nemáte (například po poruchách štítné žlázy, nebo po chemoterapii), jedině doporučit. Z výsledku, kterého s její pomocí dosáhneme, budete nadšená.

PUDROVÝ EFEKT

S pomocí microbladingového pera lze vytvořit i tzv. pudrové obočí, které je hitem poslední doby. Vaše obočí bude po proceduře vypadat stejně, jako byste si ho vykreslila tužkou či pudrovým stínem. Výsledek je však velmi přirozený.

BEZBOLESTNOST

Tenkým ostřím nepronikáme do kůže příliš hluboko a při každém ošetření používáme anestetickou mast. Microblading je tedy bezbolestný, nicméně klientky popisují jeho průběh jako mírně nepříjemný. Doporučujeme nechodit na microblading v době, kdy máte své dny, protože je kůže mnohem citlivější.

RYCHLÉ HOJENÍ

Protože je barva vpravována do kůže velmi mělce, místa aplikace se hojí rychle a bezproblémově. Stěžejní je dodržovat správnou péči, o které budete podrobně poučena.

DLOUHOTRVAJÍCÍ EFEKT

Obočí vydrží dle typu a stáří pokožky a schopnosti její regenerace 12-18 měsíců. Obnovu je obvykle vhodné provést po 12 měsících.

PRO KOHO JE A PRO KOHO NENÍ VHODNÁ TATO METODA?

Microblading může podstoupit žena libovolného věku bez ohledu na typ pokožky. Pouze je nutné počítat s tím, že čím mladší a mastnější pokožku máte, tím kratší dobu obočí vydrží. Naopak ženám se suchou pletí vydrží déle.

MICROBLADING ODLOŽTE, POKUD:

 • jste těhotná, nebo kojíte
 • jste nemocná
 • užíváte antibiotika (microblading je možné provést až 10 dní po ukončení užívání)
 • jste léčena s onkologickým či imunodeficientním onemocněním (microblading je možné provést až 6 měsíců po ukončení léčby)

PŘED MICROBLADINGEM JE NUTNÉ OPATŘIT SI LÉKAŘSKÉ POTVRZENÍ, POKUD TRPÍTE:

 • alergií
 • diabetem
 • vysokým krevním tlakem
 • lupénkou
 • ekzémem
 • seboreou
 • dermatitidou a jinými kožními problémy
 • srdečně-cévní chorobou

Microblading nemůžeme aplikovat, pokud berete léky proti srážlivosti krve, trpíte epilepsií, zánětem očí či hemofilií. Chloupky nelze rekonstruovat pomocí microbladingu, pokud máte v místě obočí keloidní jizvu.

ZAVÍTEJTE DO NAŠEHO SALONU

Jsme kosmetický salon permanentního make-upu v Praze a kromě tetování obočí vám můžeme nabídnout také permanentní make-up rtů, očních linek, ale také úpravu obočí a jeho barvení a lifting a prodlužování řas.

Chcete nové obočí, které bude k nerozeznání od přírodního? Vstupte do našeho online rezervačního systému a ihned zjistěte, jaký termín máme volný! Součástí vaší návštěvy bude nezávazná konzultace, kterou v případě zájmu následuje náčrt vašeho budoucího obočí. S microbladingem nezačneme, dokud nebudete s náčrtem tvaru a barvy spokojená.

Renata Dohnalová