Konec plastických operací v Čechách? Spíše naopak!

Konec plastických operací v Čechách? Spíše naopak!

I přes současný trend dnešní doby, který klade důraz na přirozenost, počet plastických operací každoročně stoupá. Je to zásluhou větší míry komfortu a nižších cen, než jaké by člověk čekal. Pokud i vy stojíte doma před zrcadlem a rozmýšlíte, zda plastickou chirurgii navštívit pojďte si společně projít výhody, nevýhody, tipy a doporučení. Nerozhodneme za vás, ale můžeme zodpovědět otázky, které se vám honí hlavou a pomoci získat ucelenější názor na tento bezesporu zajímavý obor.

Plastická operace jako řešení komplexů z vlastního těla

Vnímání nedokonalosti vlastního těla je člověku známo od pradávna. Současná doba však nabízí pomoc v podobě plastických operací. Přesto, že toto odvětví je stále modernizováno a zákroky bývají citlivější, je důležité si uvědomit, že jsou to stále významné zásahy do našeho těla a organismu, není radno je podceňovat, ale se správným přístupem není třeba se jich obávat. Plastické operace podstupuje každý rok stále větší počet lidí, a to včetně mladých.

Nepodceňte výběr kliniky

Jedno z nejdůležitějšího je důkladný výběr správného pracoviště, kterému odevzdáte své tělo. Různé kliniky mohou nabízet různé služby, ale to není všechno. Důležité je zjištění reálných referencí. Projděte si internet, přečtěte si názory, nebojte se zeptat a nespokojte se s hezkou reklamou a líbivými slogany. Obecně platí, že ve větším městě jako je Praha najdete díky větší konkurenci lepší služby. Úsilí, které tomu věnujete teď vám může ušetřit spoustu další energie, starostí a peněz.

Možnosti plastické chirurgie

Malá prsa, tlustý zadek. Nejen s těmito problémovými partiemi se umí doktoři poprat. Liposukce a změna velikosti prsu nicméně patří mezi zákroky nejžádanější. Pokud vás zajímá jedno z těchto témat, zde si můžete přečíst více o metodě liposukce a opomenout byste neměli ani rady ohledně plastiky prsou. Dnešní kliniky se ale nezabývají jen těmito výkony, nabízejí úpravy na celém těle včetně kůže, a to jak pro ženy, tak i pro muže, kteří tvoří 25%. Je nutné si uvědomit co vlastně od zákroku očekáváme.

Plastická a estetická chirurgie neumí zázraky, ale neustále modernizování a vývoj stále zvyšují její kvalitu a možnosti. Každý rok se v Česku vykonají tisíce nejrůznějších operací od odstranění chloupků až po kompletní změnu vizáže. Díky obecné popularizaci není plastika žádné tabu a rozhodně není třeba se ji bát, případně se za zákrok stydět.

Výhody plastické chirurgie

  • Mezi hlavní výhody především patří:
  • Rychlost
  • Dostupnost
  • Možnost splátkového kalendáře
  • Rychlá rekonvalescence
  • Vyřešení zdravotních problému
  • Okamžitý výsledek
  • A především zvýšení vlastního sebevědomí a radost z vlastního těla

Co je tedy skutečně důležité

V první řadě si pořádně promyslete, co chcete a co očekáváte. Je to zásah do vašeho těla a jste to v první řadě vy kdo s ním bude žít. Nenechte se odradit studem či strachem. Kontaktujte vámi pečlivě vybranou kliniku, sjednejte si schůzku a nechte si vše vysvětlit od zkušených doktorů. Po této schůzce si znovu vše promyslete – ne nadarmo se říká a v tomto ohledu platí dvojnásob dvakrát měř, jednou řež. Následně, i pokud si budete jisti, doporučujeme probrat onu změnu s partnerem či vašimi nejbližšími. Rozhodnutí je na vás, ale je dobré vidět i jiný úhel pohledu. Naplánujte to, ujistěte se, že budete mít prostor na případnou rekonvalescenci a na závěr se těšte na novou změnu.

Jste se svým tělem spokojeni, nebo byste ho nějakým způsobem chtěli vylepšit a využili služeb plastických chirurgů? Myslíte, že plastika může zlepšovat kvalitu života nebo je jen výsadou marnivých celebrit? Napište, co si myslíte!

Renata Dohnalová